| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 12 | 20.5 | 37 | 7.3 | 12.1 | 60.7 | 1.3 | 4.5 | 27.8 | 2.1 | 3.6 | 58.1 | 5.3 | 3 | 8.3 | 1.5 | 2.2 | 1.9 | 3.3 | 1.8 | 1.3 | 0.4 | 24.8 | |||||||||
| Total | 12 | 12 | 246 | 444 | 88 | 145 | 60.7 | 15 | 54 | 27.8 | 25 | 43 | 58.1 | 63 | 36 | 99 | 18 | 26 | 23 | 39 | 21 | 15 | 5 | 298 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 12 | 22.2 | 40 | 7.9 | 13.1 | 60.7 | 1.4 | 4.9 | 27.8 | 2.3 | 3.9 | 58.1 | 5.7 | 3.2 | 8.9 | 1.6 | 2.3 | 2.1 | 3.5 | 1.9 | 1.4 | 0.5 | 26.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 69 –65 | * | 6 | 38 | 3 | 9 | 33.3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 78 –84 | * | 17 | 35 | 5 | 8 | 62.5 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 19 | |||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 90 –80 | * | 23 | 36 | 10 | 13 | 76.9 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | 60 | 6 | 4 | 10 | 2 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 29 | |||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 103 –80 | * | 26 | 38 | 10 | 13 | 76.9 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 9 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 35 | |||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 93 –91 | * | 30 | 40 | 11 | 19 | 57.9 | 1 | 4 | 25 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 7 | 8 | 3 | 2 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 33 | |||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 109 –84 | * | 28 | 33 | 9 | 13 | 69.2 | 2 | 5 | 40 | 4 | 5 | 80 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 | 39 | |||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 86 –85 | * | 17 | 37 | 7 | 14 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 8 | 2 | 10 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 18 | |||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 89 –73 | * | 18 | 35 | 5 | 10 | 50 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 7 | 3 | 10 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 | 27 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Phoenix-MT Fót | 83 –91 | * | 22 | 39 | 6 | 11 | 54.5 | 2 | 5 | 40 | 4 | 8 | 50 | 8 | 4 | 12 | 2 | 4 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 28 | |||
| 3 | 2026. 05. 17. |
|
Phoenix-MT Fót | 77 –97 | * | 17 | 38 | 7 | 10 | 70 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 19 | |||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
Phoenix-MT Fót | 73 –62 | * | 25 | 38 | 7 | 13 | 53.8 | 2 | 4 | 50 | 5 | 9 | 55.6 | 5 | 3 | 8 | 0 | 3 | 0 | 8 | 2 | 0 | 1 | 28 | |||
| 3 | 2026. 05. 23. |
|
Phoenix-MT Fót | 83 –94 | * | 17 | 37 | 8 | 12 | 66.7 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 2 | 6 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 26 | 26 | 19.4505 | 34884 | 6.8176 | 11.7303 | 58.158.1 | 1.334 | 3.488 | 38.638.6 | 251 | 378 | 65.465.4 | 5.7148 | 3.180 | 8.8228 | 0.924 | 1.437 | 1.847 | 2.155 | 1.847 | 1.642 | 0.25 | 25.2656 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 23.370 | 36.7110 | 6.319 | 12.337 | 51.451.4 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 4.714 | 515 | 93.393.3 | 4.714 | 1.34 | 618 | 1.34 | 1.75 | 13 | 4.313 | 1.75 | 13 | 00 | 27.382 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 29 | 29 | 21.4575 | 35.3994 | 6.6195 | 12340 | 54.657.4 | 1.740 | 3.9101 | 42.939.6 | 3.365 | 493 | 82.969.9 | 5.2162 | 2.284 | 7.4246 | 1.128 | 1.542 | 1.450 | 3.268 | 1.752 | 1.345 | 0.15 | 26.3738 | ||||
| Összesítés | 29 | 29 | 21.4575 | 35.3994 | 6.6195 | 12340 | 54.657.4 | 1.740 | 3.9101 | 42.939.6 | 3.365 | 493 | 82.969.9 | 5.2162 | 2.284 | 7.4246 | 1.128 | 1.542 | 1.450 | 3.268 | 1.752 | 1.345 | 0.15 | 26.3738 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 12 | 12 | 20.5246 | 37444 | 7.388 | 12.1145 | 60.760.7 | 1.315 | 4.554 | 27.827.8 | 2.125 | 3.643 | 58.158.1 | 5.363 | 336 | 8.399 | 1.518 | 2.226 | 1.923 | 3.339 | 1.821 | 1.315 | 0.45 | 24.8298 | |||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 12 | 12 | 20.5246 | 37444 | 7.388 | 12.1145 | 60.760.7 | 1.315 | 4.554 | 27.827.8 | 2.125 | 3.643 | 58.158.1 | 5.363 | 336 | 8.399 | 1.518 | 2.226 | 1.923 | 3.339 | 1.821 | 1.315 | 0.45 | 24.8298 | ||||
| Összesítés | 12 | 12 | 20.5246 | 37444 | 7.388 | 12.1145 | 60.760.7 | 1.315 | 4.554 | 27.827.8 | 2.125 | 3.643 | 58.158.1 | 5.363 | 336 | 8.399 | 1.518 | 2.226 | 1.923 | 3.339 | 1.821 | 1.315 | 0.45 | 24.8298 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 38 | 38 | 19.8751 | 34.91328 | 6.9264 | 11.8448 | 58.958.9 | 1.349 | 3.7142 | 34.534.5 | 276 | 3.2121 | 62.862.8 | 5.6211 | 3.1116 | 8.6327 | 1.142 | 1.763 | 1.870 | 2.594 | 1.868 | 1.557 | 0.310 | 25.1954 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 23.370 | 36.7110 | 6.319 | 12.337 | 51.451.4 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 4.714 | 515 | 93.393.3 | 4.714 | 1.34 | 618 | 1.34 | 1.75 | 13 | 4.313 | 1.75 | 13 | 00 | 27.382 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 41 | 41 | 21.5821 | 35.81438 | 6.6283 | 12.1485 | 55.158.3 | 1.655 | 4155 | 40.835.5 | 3.390 | 4.1136 | 81.566.2 | 5.1225 | 2.2120 | 7.3345 | 1.246 | 1.768 | 1.473 | 3.4107 | 1.773 | 1.260 | 0.110 | 26.21036 | ||||
| Összesítés | 41 | 41 | 21.5821 | 35.81438 | 6.6283 | 12.1485 | 55.158.3 | 1.655 | 4155 | 40.835.5 | 3.390 | 4.1136 | 81.566.2 | 5.1225 | 2.2120 | 7.3345 | 1.246 | 1.768 | 1.473 | 3.4107 | 1.773 | 1.260 | 0.110 | 26.21036 | ||||||